Zarezerwuj miejsce na zajęciach!
Wprowadzamy zapisy na zajęcia grupowe. Szybko i sprawnie umówisz się na nie przez aplikację i na stronie internetowej!
Chcesz wziąć udział w zajęciach grupowych? Odpalasz stronę lub aplikację, wybierasz trening z grafiku i potwierdzasz zapis. Szczegółowe instrukcje poniżej.
System zapisów ruszy w czwartek 19 grudnia 2024 r. Natomiast 23 grudnia 2024 r. to pierwszy dzień, w którym na zajęcia grupowe będziemy zapraszać tylko osoby z list rezerwacyjnych.
Dlaczego wprowadzamy zapisy na zajęcia?
By zawsze zagwarantować Ci na nich miejsce, ale też by Cię zmotywować. Gdy zarezerwujesz zajęcia z wyprzedzeniem, lepiej zaplanujesz swój dzień i utrzymasz motywację do regularnych ćwiczeń.
Na zajęciach musisz czuć się wygodnie i bezpiecznie. Dlatego zadbamy o to, by sale fitness nie były przepełnione.
Gdy nie będzie tłumu, instruktor zyska przestrzeń, by monitorować postęp każdego z uczestników.
Gdy wiemy, ile osób przyjdzie na zajęcia, możemy się lepiej do nich przygotować. Opracować plan, zebrać sprzęt, a nawet ustawić właściwą głośność muzyki.
W jakiej aplikacji zarezerwujesz zajęcia i kiedy Ci ją udostępnimy?
Od 19 grudnia 2024 r. klienci Total Fitness oraz użytkownicy klubów tej sieci z kartami Multisport będą mogli korzystać z wszystkich funkcjonalności aplikacji ZdrowAppka.
Aplikację możesz pobrać już teraz z App Store lub Google Play. Do swojego konta możesz zalogować się jednak dopiero od 19 grudnia 2024 r.
Do logowania użyj adresu e-mail i hasła podanych podczas zakupu. Jeśli jesteś użytkownikiem karty partnerskiej (np. Multisport), poproś w recepcji o założenie konta w naszym systemie informatycznym.
Jak zapisać się na zajęcia przez aplikację?
W aplikacji znajdziesz pełen grafik zajęć na najbliższy tydzień. Możesz wygodnie przeszukiwać treningi po rodzaju ćwiczeń, trenerach czy klubach.
Przy opisie zajęć znajdziesz klawisze ze znakiem „+”. Klikasz, potwierdzasz i umówione!
Zapisy rozpoczynają się 48 godzin przed zajęciami. Jeśli nie chcesz przegapić tego momentu, oznacz ulubione treningi serduszkiem. Gdy uruchomimy zapisy, wyślemy Ci wiadomość push.
Jeśli spóźnisz się i lista na zajęcia będzie pełna, możesz zapiać się na listę rezerwową. Gdy ktoś zrezygnuje, zaprosimy Cię na jego miejsce.
Zarezerwowane zajęcia zobaczysz zaraz po zalogowaniu do aplikacji. Jeśli chcesz odwołać swój udział, użyj klawisza z symbolem kosza na śmieci.
Jak zapisać się na zajęcia przez stronę www?
System rezerwacji zajęć od 19 grudnia br. udostępnimy też na naszej stronie internetowej.
Znajdź na niej grafik zajęć w klubie, do którego się wybierasz.
Przy opisie zajęć znajdziesz klawisze ze znakiem „+”. Klikasz, potwierdzasz i umówione!
Jeśli nie jesteś zalogowany, system poprosi o podanie loginu i hasła (to adres e-mail i hasło podane podczas zakupu karnetu).
Jeśli chcesz odwołać swój udział w zajęciach, wróć do grafiku i użyj klawisza z symbolem kosza na śmieci, który pojawi się przy wybranym przez Ciebie treningu.
Ważne zasady: musisz to wiedzieć!
Rezerwację możesz zrobić najwcześniej 48 godzin przez rozpoczęciem zajęć.
Jeśli trzy razy zapiszesz się na zajęcia i nie pojawisz się na nich, zablokujemy Ci na tydzień możliwość umawiania się na kolejne treningi.
Do 2 godzin przed zajęciami jednym kliknięciem w aplikacji możesz odwołać swoją rezerwację. Odwołanie nie liczy się jako nieobecność!
Jeśli jesteś użytkownikiem kart partnerskich (np. Multisport) i chcesz zapisać się na zajęcia grupowe, musisz mieć konto w naszym systemie – poproś w recepcji o jego stworzenie.